Три парламентські фракції закликали Зеленського особисто пояснити свою позицію щодо ОРДЛО

Об этом сообщает onpress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Депутати трьох парламентських фракцій наполягають, що Зеленському слід особисто поінформувати широкий загал про власну позиції щодо деокупації та реінтеграції ОРДЛО. Про це повідомляє пресслужба партії "Голос".

"Під час перерви у роботі парламенту депутати трьох фракцій – "Голосу", "Європейської солідарності" та "Батьківщини" – погодили спільну пропозицію до президента України особисто донести до депутатського корпусу та громадськості свою позицію щодо подальшої деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, – ідеться в повідомленні. – Про це від імені фракції "Голосу" та фракцій політичних партій "ЄС" і "Батьківщина" заявив народний депутат України Сергій Рахманін".

Також депутати вимагають від міністра закордонних справ Пристайка й керівника Генштабу Хомчака прийти о 16 годині 2 сьогодні, 2 жовтня, до парламенту й "озвучити позицію відповідних органів влади щодо конкретних дій, які відбуваються на Сході України".

Сьогодні під час ранкового засідання Верховної Ради Рахманін заявив, що фракція "Голосу" наполягає на тому, аби в залі перед депутатами, а відтак і перед суспільством виступив президент, пояснивши логіку своїх дій і логіку того, що відбувається в царині державної безпеки.

"Присутність президента, з нашої точки зору, у цій залі є дуже важливою та обов’язковою для того, щоби зняти напругу, – наголосив Рахманін. – Бо це питання безпеки, питання кожного громадянина України".

Нагадаємо, що під час сьогоднішньої зустрічі із представниками парламентських фракцій, що пройшла за зачиненими дверима, Зеленський відмовився пояснити свою позицію щодо скандального погодження так званої "формули Штайнмаєра".

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1570014427-tri-parlamentski-fraktsiyi-zaklikali-zelenskogo-osobisto.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя